Oba žákovské týmy nedovolily Černovíru ani gól

Naši žáci odehráli dnes dopoledne na umělé trávě další domácí zápasy krajského přeboru. Jednalo se o 8. kolo a přijel k nám Černovír. Starší žáci se chtěli vrátit na čelo tabulky, jelikož je včera po výhře nad Čechovicemi přeskočil Zábřeh, hosté byli na 6. místě s 9 body. Ve 12. minutě jsme se dostali do vedení a to kanonýrem Ondrou Brulíkem. Návrat do čela tabulky byl potvrzen až v poslední minutě řádné hrací doby druhého poločasu, když se prosadil Štěpán Holinka. Opět jsme udrželi vzadu nulu. V dosavadních šesti zápasech ztratili kluci pouze bod, při skóre 16 : 3.

Mladší žáci byli před zápasem na 9. místě tabulky s 5 body, Černovír byl čtvrtý se 12 body, takže byl favoritem. Ale naši chlapci se toho nelekli a měli vynikající vstup do zápasu. V 8. minutě nás poslal do vedení Dan Kopa, na kterého hned v další minutě navázal Petr Kovář – 9. minuta – 2 : 0. Poslední branka zápasu padla tři minuty po přestávce, kdy se podruhé prosadil Petr Kovář. Jsou to velmi důležité tři body, které klukům zajistí větší klid do tréninků a zvednou sebevědomí.