Dorostenci porazili Viktorii Přerov B 2 : 0

FK Mohelnice – 1.FC Viktorie Přerov B  2 : 0  (2 : 0)

Naši dorostenci sehráli dnes dopoledne zápas 7. kola krajského přeboru, kdy doma na umělé trávě přivítali Viktorii Přerov B. Naši kluci byli před zápasem na třetím místě s 9 body, Přerov byl poslední, když nezískal ještě ani bod. Skóre zápasu otevřel ve 13. minutě Petr Čank a v 35. minutě uzavřel na konečných 2 : 0 Tomáš Kubíček.

Jan Vymlátil, trenér našeho dorostu, nám po zápase řekl: „O výsledku zápasu rozhodl zejména první poločas, kdy jsme soupeře po všech stránkách přehráli. Tento dobrý výkon jsme korunovali dvěma pěknými góly. O přestávce jsme udělali v sestavě nějaké změny i s ohledem na odpolední zápas našeho B-mužstva s Rovenskem, do kterého nastoupili i někteří naši mladí hráči. Ve druhém poločase se sice hra vyrovnala, ale zápas jsme dokázali dovést do vítězného konce. Celkově můžu říct, že jak s výsledkem, tak i předvedenou hrou jsem spokojen.“

Góly: 13. Čank Petr, 35. Kubíček Tomáš.

Sestava FK Mohelnice: Doležal – Kuerban, Coufal, Václavík, Čank, Pospíšil, Petruška, Míchal, Mayer, Schön, Zapletal. Na střídání: Strupek – Sokele, Kamlar, Kubíček, Šváb, Nantl, Malík.

Odkaz na fotky ze zápasu (foto Michal Mayer)

FK Mohelnice – 1.FC Viktorie Přerov B, zápas 7. kola Krajského přeboru dorostenců Olomouckého kraje, Mohelnice sobota 16. 9. 2017