Starší žáci si opět připsali tři body, mladší žáci padli na penalty

Naši žáci hostili dnes dopoledne ve 4. kole krajského přeboru kluky z Dubu nad Moravou. Starší žáci si tentokrát dali pozor na začátek zápasu a naopak to byli oni, kdo se v 11. minutě dostal do vedení, díky Ondrovi Brulíkovi. Byla to také jediná branka prvního poločasu. Ve druhé půli také dlouho branka nepadla, ale nakonec se klukům podařilo vítězství potvrdit ve 48. minutě zásluhou Pepy Rebla. Hosté se za celý zápas neprosadili, a tak tři body zůstaly doma.

Mladší žáci chtěli odčinit úvodní výprask. a to se jim zpočátku také dařilo. Skóre otevřel už v 5. minutě Dan Kopa. V 16. minutě nařízenou penaltu proměnil Matěj Vykydal a vedli jsme 2 : 0. Jenomže to nestačilo. Hosté ještě v první půli snížili, když se minutu před koncem také z penalty trefil Heinz. Ve druhé půli se Dubu podařilo vyrovnat díky Janošíkovi. A to pouhé tři minuty před koncem. Zápas tak skončil 2 : 2 a přišly na řadu penalty. Naši se v nich neprosadili ani jednou, a protože hosté proměnili tři, tak si odvážejí 2 body, naši si připsali jeden.