Dorostenci ve Velkých Losinách prohráli

TJ Sokol Velké Losiny – FK Mohelnice  5 : 3  (2 : 1)

Dorostenci prohráli ve venkovním zápase 4. kola Krajského přeboru Olomouckého kraje s dorostenci TJ Sokol Velké Losiny v poměru 3 : 5. Domácí se dostali do rychlého vedení už v 6. minutě gólem Kubíčka. Na ten ale hned v 7. minutě odpověděl Marek Petruška. V 13. minutě vrátil domácím vedení Hanulík. Tento stav, i přes množství šancí na obou stranách, zůstal až do konce prvního poločasu. V tom druhém pokračovalo svižné tempo obou týmů a další neproměňování šancí. Góly začaly padat až v posledních fázích zápasu. V 72. minutě vyrovnal Rosťa Nantl a v 77. minutě nás poslal do vedení David Schön. Tento stav se nám ale bohužel nepovedlo dovést do konce. V 80. minutě totiž skóroval Hegner a v 85. minutě se k němu přidal Jankovič. Na konečných 5 : 3 z pohledu domácích upravil v 88. minutě opět Hegner, když se mu podařilo využít naší otevřené obrany.

Jan Vymlátil, trenér našeho dorostu, nám po zápase řekl: „K zápasu jsme dnes přijeli ve 12 lidech, takže naše situace nebyla úplně jednoduchá. Navíc někteří měli v nohách včerejší zápas s Podolím. I přes to však hráči v dnešním zápase předvedli velmi dobrý výkon. Oba týmy ukázaly nadstandardní fotbal, hrálo se nahoru dolů, a diváci tak určitě mohli být spokojení. V zápase se nám podařilo dotáhnout výsledek a do konce na chvíli otočit, domácí si však vzali svoje vedení zpět. V posledních minutách jsme tak museli otevřít obranu a začít riskovat. Toho domácí nakonec využili a dali pátý gól. Za předvedený výkon můžu hráče pochválit.“

Sestava FK Mohelnice: Doležal – Coufal, Václavík, Čank, Pospíšil, Petruška, Míchal, Mayer, Schön, Zapletal, Kamlar, Šváb, Nantl, Strupek.

Odkaz na fotky ze zápasu (p. Michal Mayer)

TJ Sokol Velké Losiny – FK Mohelnice, zápas 4. kola Krajského přeboru dorostenců Olomouckého kraje, Velké Losiny 27. 8. 2017