Béčko mladších žáků zlomilo odpor Postřelmova ve druhé půli

Rezerva mladších žáků nastoupila dnes odpoledne k dohrávce 19. kola okresního přeboru, ve kterém přivítalo Postřelmov. V naší sestavě nastoupili i tři kluci ze starší přípravky a jednomu z nich, Danovi Kopovi, se utkání obzvlášť povedlo. Zápas ale pro nás nezačal dobře. Už ve 2. minutě se po naší chybě, kdy obránce špatně zpracoval skákající balon, hostující Hoždora se před něj natlačil a prohrávali jsme. V 10. minutě ale Pepa Rebl vyrovnal a ve 14. minutě přišla první chvilka Dana Kopy a otočil na 2 : 1. První poločas byl jinak vyrovnaný, naši kluci dělali dost chyb v defenzivě a Martin Heinz v naší brance musel v 16. minutě předvést dva vynikající zákroky během pár vteřin, proti střele z blízkosti a první dorážce, druhá dorážka už mířila nad. Hned za minutu ale přišla další chyba a tentokrát už hosté vyrovnali, opět Hoždora – 2 : 2. Do přestávky jsme ale i přesto šli s vedením, když se zblízka prosadil v 29. minutě Míra Ramert a ani házenkářský rozštěp brankáře Mrázka tomu nezabránil, míč mu prošel pod tělem.  Ve druhé půli byl až do 48. minuty zápas herně vyrovnaný, ani jedno družstvo si nevytvářelo moc šancí. Všechno zlomila právě 48. minuta, kdy se po nahrávce z pravé strany podruhé v zápase trefil Dan Kopa. Tento moment hosty zlomil a za další minutu se znovu trefil Dan Kopa, který tak dal svůj první hattrick za žáky. Gratulace! Naši hráči začali soupeře přehrávat a to jak individuálně tak technicky. Na 6 : 2 zvýšil Honza Tomaščák. Hostě se do konce zápasu ještě k jedné brance dostali, kdy si naše obrana nepohlídala náběh zprava a po přihrávce před branku korigoval osamocený Lozyňskyj. V předposlední minutě skóre uzavřel Martin Kleibl. Kluci tak po výhře 7 : 3 navýšili náskok na Leštinu už na 12 bodů.

Okresní přebor mladších žáků – 19. kolo

FK Mohelnice B – TJ Postřelmov  7 : 3  (3 : 2)

branky Mohelnice: 14., 48. a 49. Kopa, 10. Rebl, 29. Ramert, 56. Tomaščák, 59. Kleibl