Dorostenci remizovali s Libivou

FK Mohelnice – Celtic Libivá (muži)  3 : 3  (0 : 3)

Naši dorostenci dnes odehráli druhé utkání zimní přípravy na jarní část sezony s muži Libivé hrajícími 1.B třídu. V prvním poločase měli naši kluci několik šancí, kdy např. Martin Srdýnko trefil z přímého kopu břevno, ale nedokázali je proměnit. Naopak Libivá se třikrát prosadila, kdy druhý gól padl po velké chybě obrany a třetí po protiútoku. Ve druhé půlce kluci začali Libivou viditelně přehrávat především průniky po stranách a hosté fyzicky odpadli. A to se také projevilo v dalším průběhu zápasu. Nejprve snížil na rozdíl dvou branek z penalty Petr Čank, za dvě minuty přidal druhý gól po dorážce Dominik Zapletal a vyrovnání zařídil Martin Srdýnko. Naši měli ve zbytku zápasu ještě několik možností, jak výsledek úplně otočit, ale nepodařilo se. Další zápas čeká dorostence v sobotu 11. února ve 13 hodin, kdy na umělé trávě přivítají muže Olšan u Prostějova (okresní přebor).