Dorostenci těsně zvítězili s Určicemi

FK Mohelnice – TJ Sokol Určice  1 : 0  (1 : 0)

Dorostenci zvítězili v domácím zápase 1. kola Krajského přeboru s dorostenci TJ Sokol Určice v poměru 1 : 0. Na začátek velmi dobrý výsledek proti třetímu týmu loňské sezóny, když si uvědomíme, že do zápasu nastoupil náš hodně mladý celek, do kterého se posunuli hráči, z nichž někteří ještě minulou sezónu nastupovali za žákovský tým. Navíc do mužského týmu přešel Jakub Svoboda, který byl v minulé sezóně velkou oporou týmu dorostenců.  Zápas se měl původně hrát na hlavním travnatém hřišti. Ten byl ale po včerejším dešti ještě podmáčený, a tak hráči museli na umělou trávu, na které zejména ve druhém poločase, kdy se do ní opřelo slunce, nebyly jednoduché podmínky. Určitě můžeme přiznat, že nás soupeř v některých fázích zápasu přehrával, ale mladičký brankář Lukáš Doležal dokázal náš tým tým v několika těžkých chvílích podržet. Naši se také ale osmělovali a vytvářeli si šance. Zápas nakonec rozhodla akce z 28. minuty, kdy Adam Petrecký vysunul do úniku Davida Schöna, ten balón sklepl na Petra Vitáska, který se prosadil, a uzavřel tak konečné skóre zápasu na 1 : 0. Kluci dnes za svůj dnešní bojovný výkon zaslouží pochvalu. Tímto způsobem je třeba pokračovat i v dalších zápasech. Příští týden absolvujeme soustředění na Mírově.

Góly FK Mohelnice: 28. Vitásek
Sestava FK Mohelnice: Doležal Lukáš – Zapletal Dominik, Pospíšil Miloslav, Pobucký Vít, Rozsypal Martin [K], Mayer František, Vitásek Petr, Petrecký Adam, Petruška Mare, Schön David, Linhart Josef. Náhradníci: Kamlar Jan, Weinlich Martin, Šváb Kamil, Čank Petr.