Dorostenci přehráli Nové Sady

FK Mohelnice – FK Nové Sady  2 : 1  (0 : 0)

Dorostenci zvítězili v domácím zápase 25. kola Krajského přeboru s dorostenci FK Nové Sady v poměru 2 : 1. Těsně ale přece naši dorostenci přehráli svého soupeře v poměrně vyhecovaném a dramatickém zápase o průběžné druhé místo v tabulce. První poločas skončil bez branek, góly začaly padat až v tom druhém. Ten první se bezprostředně po jeho začátku podařilo vstřelit Jirkovi Šinclovi. Hostům se podařilo srovnat přibližně 10 minut před koncem zápasu z podařeného přímého kopu Repčíka. Náš tým však nakonec obrátil vítězství na svoji stranu gólem Martina Srdýnka několik minut před koncem hrací doby. Určitou kaňkou zůstává poněkud nepřístojné chování hráčů hostů, kteří neunesli porážku, ve vnitřních prostorech naší tribuny po ukončení zápasu.

Góly FK Mohelnice: 46. Šincl Jiří, 86. Srdýnko Martin