Dorostenci za 70 minut deklasovali Nemilany

FK Mohelnice – FK Nemilany  17 : 1  (9 : 1)

Dorostenci zvítězili v domácím zápase 21. kola Krajského přeboru s dorostenci FK Nemilany v poměru 17 : 1. Vzhledem k výsledku nemá cenu průběh zápasu příliš rozebírat. Jednou větou se po prvním gólu Petra Vitáska v 7. minutě rozběhl brankostroj. Ten už v 70. minutě ukončil hlavní sudí, když postupně došlo ke zranění hned tří hráčů hostů, ti neměli nikoho na střídání, a tak jejich počet klesl pod minimální povolenou hranici.

Góly FK Mohelnice: 7. Vitásek Petr, 8. Šincl Jiří, 10. Dočekal Oldřich, 17. Srdýnko Martin, 19. Srdýnko Martin, 31. Svoboda Jakub, 33. Srdýnko Martin, 43. Pobucký Vít, 44. Čaniga Petr, 48. Šincl Jiří, 52. Svoboda Jakub, 58. Šincl Jiří, 58. Vitásek Petr, 61. Šincl Jiří, 64. Svoboda Jakub, 66. Svoboda Jakub, 69. Šincl Jiří