Mladší přípravka na turnaji třetí

Mladší přípravka našeho FK Mohelnice se v neděli 31. ledna zúčastnila turnaje v Troubkách nad Bečvou. V konkurenci týmů TJ Sokol Olšany u Prostějova, 1. FC Viktorie Přerov, SK Hranice a FC Boskovice se 14 body a celkovým skórem 12 : 9 obsadila pěkné 3. místo.

Nejlepší hráč turnaje: Lukáš Uhřík

Nejlepší brankář turnaje: Jan Kubela

Nejlepší střelec: Zapalač Zdeněk

Sestavy (v závorce uveden počet vstřelených branek)

TJ Sokol Olšany u Prostějova: Adam Wolf, Jakub Uhřík, Radek Matala (3), Marek Novotný (1), Marek Dočkal (1), Jaromír Bench (4), Richard Koláček (2), Filip Šindler (4), Tadeáš Cejtchanl (1), Lukáš Uhřík (3)

1. FC Viktorie Přerov: Jan Kubela, Adam Březina (2), Filip Botek (1), Patrik Berák, David Vorobec, Tadeáš Filípek, Maxim Šimeček, Richard Bdinka, Radim Doležal, Jakub Cedidlo

FK Mohelnice: Ondřej Kacr, Daniel Ruprecht, Jakub Oharek (1), Štěpán Riffler (7), Karel Strouhal, Martin Kutlák, Matěj Petří, David Till, Petr Kovář (4)

SK Hranice: Jan Střílka, Zdeněk Zapalač (9), David Zatloukal, Šimon Páleník, Sára Kuhnová, Jiří Štěpánek, Jan Kamidra, Jiří Dušánek (1), Peter Ligocki (6), Lukáš Kývala

FC Boskovice: Dominik Kejík, Michal Kassai, Martin Kassai (4), Filip Vondál, Štěpán Lepka, Filip Hebelka, Nikolas Hebelka, Martin Fiala (5)

Informaci poskytl Aleš Heidenreich st.