Mužské celky na vítězné vlně

Výsledkový servis celků FK Mohelnice z víkendu.

Muži A připsali důležité domácí vítězství, proti prvnímu celku tabulky krajského přeboru!

FK MOHELNICE – Sokol Čechovice 2 : 1

Hodnocení trenéra Romana Kuby: „Dnes vyrovnané utkání ve kterém jsme z mého pohledu měli více gólóvých příležitostí. Bohužel jsem neproměnili, a proto bylo utkání zbytečně nervózní a vyhecované až do samotného konce. Teď nás čekají dvě utkání venku, tak věřím že přivezeme nějaké plusové body a potom nás čeká domácí utkání s Medlovem, které chceme také zvládnout.“

Muži B dovezli vysoké vítězství z Lesnice.

Sokol Lesnice – FK MOHELNICE 0 : 6

Hodnocení trenéra Karla Čihulky: „S vědomím, že naše dvě mužstva mužů čeká během devíti dní šest utkání (B mužstvo dokonce v sedmi dnech), jsme na zápas do Lesnice vzali širší lavičku posílenou o dvě opory A mužstva. A vyplatilo se, protože se během první půlhodinky zranili 3 hráči. Zápas se odvíjel na těžkém terénu a podle zatím obvyklých not. Soupeř začne odvážně, ale konec utkání se odehrává za naší velké převahy. Čtyřgólový Ondra Brulík a dvougólový Vlastík Knýř těžili z kombinačních akcí celého týmu.“

Starší a mladší dorost měli své víkendové zápasy přeložené na 12. října.

Starší žáci si do tabulky další body nepřipsali, jelikož podlehli Chválkovicím.

FK MOHELNICE – SK Chválkovice 0 : 4

Hodnocení trenéra Martina Petříka: „S Chválkovicemi jsme začali bez 4 hráčů základní sestavy a prostor dostali ostatní. Hned v úvodu jsme měli šanci skórovat, ovšem proměňování je stále našim hlavním problémem. V tomto zápase, kdyby se hrálo 2 hodiny, my bychom branku asi nedali. V první půlce se hrál vyrovnaný zápas s tím rozdílem, že my naše šance nedali, soupeř ano. Poločasový rozdíl 0:2. Do druhé půlky jsme opět změnili herní rozestavení a troufám si říct, že jsme soupeře přehrávali. Za celý druhý poločas, přes velké množství šancí, však nejsme schopni ani jednu proměnit. Soupeř těsně před konce opět po hrubé individuální chybě upravil konečný výsledek na 0:4. Dnešní výkon vůbec nebyl špatný, ale znovu doplácíme na neproměňování šancí a hrubé individuální chyby jednotlivců. Chyběla nám větší kvalita ve finální fázi a více klidu pro zakončení. S těmito výsledky nám neustále padá sebevědomí a odráží se na celkovém herním projevu.“

Mladší žáci už nějakou dobu nepoznali chuť porážky a ve výborných výkonech pokračují i nadále. Tentokrát si s chutí zastříleli.

FK MOHELNICE – SK Chválkovice 15 : 0

Hodnocení trenéra Ondry Uhlíka: „Dnešní zápas rozhodla naše rychle vstřelená branka. Uklidnili jsme se a postupně jsme získali totální převahu, která vyústila v naše vysoké vítězství.“

Starší přípravka v minulém týdnu sehrála dvě utkání. Proti celku Lesnice a Lošticích. V obou případech s vysokým vítězstvím.

Sokol Lesnice – FK MOHELNICE 1 : 13

SK Loštice – FK MOHELNICE 2 : 15

Hodnocení trenér Martin Vokoun nedodal.

Mladší přípravka hrála nedělní utkání na půdě Lesnice a chlapci vyválčili těsné vítězství.

Hodnocení trenéra Ondry Brulíka: „Dnešní utkání jsme hráli proti Lesnici. Oproti minulému týdnu nás soupeř zaskočil a nedal nám nic zadarmo. I přes to, že jsme měli velké šance, se nám nepodařilo skórovat a soupeř po celý zápas vedl. Až na konci se nám podařilo zápas otočit a dovést do vítězného konce. Dnes musím pochválit všechny kluky za bojovnost, a že zápas dohráli až do konce. Pochvalu si zaslouží také kluci z Lesnice, kteří nám dnes byli velmi vyrovnaným soupeřem.“