Muži opět nadělovali, dorost připisuje důležitou výhru!

Víkendové zápasy v podání hráčů FK Mohelnice.

Muži si připisují již 4. pěti a více gólovou výhru v řadě nad svým sokem. Tentokrát porazili druhý celek tabulky Krajského přeboru.

FK MOHELNICE – Sokol Ústí 5 : 0

Hodnocení trenéra Romana Kubu: „Další domácí zápas s jednoznačným výsledkem v náš prospěch. V úvodu zápasu bylo Ústí lepší na míči, my jsme hráli zbytečně zakřiknutě a nechali jim více prostoru ke kombinaci, než je zdrávo. Zhruba po 10. minutě jsme to museli změnit, soupeře jsme začali vysoko napadat, nedávali jim čas k rozehrávce a jejich chyby jsme trestali. Měl jsem ze zápasu trochu obavy když nám ze sestavy vypadl golman Luke Hajtmar, ale Ondra to zvládl velmi dobře a pomohl nám k dnešnímu vítězství 5-0.“

Starší dorost v záchranářském duelu porazil zcela jasně Starou Bělou a musíme věřit, že do konce soutěže ještě nějaký důležitý bodík posbíráme.

FK MOHELNICE – Stará Bělá 6 : 1

Hodnocení trenéra Pepu Mikeše: „Vítězství!!!! Po dlouhé době celkem soustředěný výkon, korunovaný brankami. Musíme ještě jednou vyhrát! A bude klid. Snad to zvládneme. Střelci: Brulík 3x, Holinka 2x, Soukup.“

Mladší dorost dokázal stejně jako starší kolegové zvítězit, tentokrát nejtěsnějším možným rozdílem.

FK MOHELNICE – Stará Bělá 1 : 0

Hodnocení trenéra Kubu Mikeše: „Dnes jsme byli po celý zápas lepší, ale bohužel se nám nepodařilo vstřelit branky z vyložených šancí. Naději soupeře na bodový zisk utnul v 87. minutě Matěj Vykydal, který byl po samostatném úniku faulován a z pokutového kopu rozhodl utkání v náš prospěch.“

Starší žáci zajížděli k venkovnímu utkání do Němčic a bohužel dovezli prohru.

Nezamyslice-Němčice – FK Mohelnice 4 : 2

Hodnocení trenéra Martina Petříka: „S Němčicemi jsme začali s aktivním pohybem a snahou, ale byl vidět i respekt před soupeřem, který byl vzrůstem a tím pádem silově někde jinde. Kluci hodně nakopávali a málo jsme hráli s míčem. V první půlce zahrála celkem dobře obrana, chyběla nám však mezihra záložní řady a nedařilo se nám podržet míč v kombinaci. Soupeř se po našem nedůrazu a rychlém protiútoku dostal do vedení 2:0 a takto skončil i první poločas. Do druhé půle jsme změnili rozestavění a na hře to bylo znát. Začali jsme si dávat míče kolem soupeře a rázem byl obraz hry úplně jiný. Dostali jsme do hry více záložní řadu a soupeře jsme lehce přehrávali. Soupeř však stále hrozil z rychlých protiútoků a těžil z velké převahy síly v soubojích. Bohužel opět po nedůrazu nám vstřelil laciný gól na 3:0. Následně se nám ještě podařilo snížit z pokutového kopu Dankem Kopou na 3:1 a tlačili jsme se do brány. Po individuální chybě soupeř zvýšil na 4:1 a nám se už podařilo výsledek pouze korigovat na konečných 4:2. Branku vstřelil Matěj Petřík po rohovém kopu, kdy z odraženého míče střelou za šestnácti metrů, „vymetl“ pavouky v levé šibenici soupeřovi brány. Dnes jsme se špatně prosazovali proti vyspělejším soupeřům zejména v první půlce. Za předvedený výkon musím ale kluky velmi pochválit, a to i přesto, že výsledek nám body tentokrát nepřinesl.“

Mladší žáci stejně jako ti starší, dováží prohru.

Nezamyslice – Němčice – FK MOHELNICE 6 : 1

Hodnocení trenéra Ondru Uhlíka: „Dnešní zápas se nám vůbec nepovedl. Bohužel velký vliv na tom měla „marodka“ dětí, kdy jsme museli experimentovat a tento experiment se nevydařil. Ve vyrovnaném zápase se dlouho čekalo, kdo udělá první chybu a bohužel jsme to byli my, když jsme při naši rozehrávce nabídli soupeři úvodní branku. Naše nezkušená obrana hodně znejistěla a následovaly další dvě chyby, které nás uvrhly do deprese, kterou jsme již nedokázali po zbytek utkání překonat.“

Starší přípravka veze venkovní výhru po penaltách z Velkých Losin.

Sokol Velké Losiny – FK MOHELNICE 9 : 10p.

Hodnocení trenéra Květoše Vašíčka: „Utkání jsme odehráli se slátanou sestavou, pouze s jedním hráčem na střídání. Kluky bych chtěl pochválit, většina musela odehrát celé utkání. Nakonec jsme byli šťastnějším týmem a vyhráli na pokutové kopy. Branky: Zeman Vítek 3x, Vašíček Petr 3x, Wolf Vítek 2x, Rebl Jan 1x.

Mladší přípravka zajížděla do Starého Města, kde ovšem nedokázala zvítězit.

Baník Staré Město – FK MOHELNICE 7 : 5

Hodnocení trenéra Martina Vokouna: „Dnes jsme odehráli celkem smolné utkání, kdy jsme skoro po celý zápas vedli o gól. Přesto, že jsme šance na to měli, tak jsme v průběhu zápasu nedokázali odskočit na větší gólový rozdíl. A to se na konci utkání ukázalo jako rozhodující, protože soupeř v závěru zápas otočil z 4:5 na konečných 7:5.“