NAVÁZÁNÍ SPOLUPRÁCE SE SPOLEČNOSTÍ LIONSPORT

S potěšením si dovolujeme oznámit, že novým partnerem našeho klubu se stala společnost Lion Sport s.r.o.

LIONSPORT je jeden z největších distributorů a provozovatelů značkových prodejen adidas v ČR.

Náš klub a jeho hráči, členové a fanoušci tímto získávají možnost nákupů zboží na e-shopu www.lionsport.cz a ve značkových prodejnách s 30 % slevou na zboží adidas performance a adidas originals a s 40 % slevou na vybrané teamsportové zboží.

Pro využití slevy při nákupu na www.lionsport.cz se přihlašujte jménem „fkmohelnice“ s heslem „ramonek19“.

Pro využití slevy ve značkové prodejně stačí oznámit personálu, že nakupujete na účet „FK Mohelnice“.

Kompletní informace naleznete v níže přiloženém skenu slevové kartičky. Pro případné získání této kartičky ve fyzické podobě se neváhejte obrátit na členy výboru anebo kteréhokoliv trenéra FK Mohelnice.