HODNOCENÍ UTKÁNÍ SE ŠTERNBERKEM

Hodnocení trenéra Romana Kubu:

„Výsledek 1:5 z našeho pohledu určitě neodpovídá obrazu hry. Toto ovšem lze těžko vysvětlit někomu, kdo zápas neviděl. Nebudu v hodnocení rozebírat každý obdržený gól zvlášť, ale udělali jsme jednoduché, školácké chyby, ze kterých nás soupeř potrestal. Jinak, než právě takovými zápasy naši mladíci zkušenosti nezískají. V zápase vidím několik situací, které by zkušenější hráči řešili jinak. Zvlášť v dnešním utkání při obdržených gólech chybovali, ale těžko jim něco vyčítat, když je v 15 letech hodíme do vody a ať se naučí plavat. Jsem rád a chci poděkovat našim zkušenějším starším hráčům, že kluky nijak nezatracují nebo něco podobného, a naopak jsou klukům příkladem a snaží se jim poradit a povzbudit je, když jim zrovna něco nevyjde.“

FK ŠTERNBERK – FK MOHELNICE 5:1 (3:0)

Střelec branky: 55. Kožela

Sestava FK Mohelnice:

Hora – Vokoun, Pinkava, Knýř “C“, Šváb – Kožela, Fišara, Paulíny, Srdýnko (76. Nguyen) – Brulík (55. Nantl), Ryba (81. Soukup)