Roman Kuba hodnotí podzim

Podzimní část sezony musím hodnotit kladně. Po zápase ve Velkých Losinách, kdy nám soupeř udělil lekci, jsme si řekli, že samo to nepůjde a nikdo se následujících zápasech sám neporazí. Trochu jsme změnili rozestavení a začalo se nám hlavně výsledkově dařit. V některých, hlavně v domácích zápasech, jsme mohli mít lepší herní projev. Měli jsme povětšinou výborný první poločas, a druhý už tomu tak nebylo. Jsem zejména rád i za to, že se nám podařilo do kádru pomalu zapracovat nadějné dorostence, kteří na sobě pracují a získávají potřebné zkušenosti. Na vlastních odchovancích chceme do budoucna sázet. Všichni z nich se zapojí do zimní přípravy s A-týmem. Muži už v této době mají volno, ale dorostenci budou nadále dvakrát týdně trénovat až do 15. prosince a přípravu začnou už 7. ledna, aby nabrali více kondice a zapracovali na silové stránce. Následně plynule navážou na společnou přípravu s A-týmem, která začne 28. ledna. Závěrem chci poděkovat všem příznivcům a fanouškům mohelnické kopané a všem Vám s předstihem přeji hezké vánoce a šťastný nový rok 2019.

Roman Kuba, trenér A-mužstva FK Mohelnice