Dorostenci v Černovíru na body nedosáhli

tj slovan černovír – FK mohelnice  4 : 1  (0 : 1)

Dorostenci FK Mohelnice prohráli ve venkovním zápase 4. kola Krajského přeboru Olomouckého kraje s týmem TJ Slovan Černovír v poměru 1 : 4.

Sestava FK Mohelnice: Doležal – Linhart, Pospíšil, Dunovský, Mayer – Petruška, Bača, Nantl – Šváb, Kubíček, Vyhlídal. (Urbášek, Sokele)

Hodnocení Petra Večeře, trenéra dorostenců FK Mohelnice: „První poločas jsme odehráli se soupeřem vyrovnanou partii a v jeho závěru se nám podařilo po pěkně rozehraném rohovém kopu skórovat. Na začátku druhého poločasu nás však postihl těžko pochopitelný kolaps, když jsme v rozmezí 13!! minut obdrželi 4 branky a bylo po zápase. Do příštího zápasu musíme zlepšit komunikaci, zvýšit důraz v soubojích a zlepšit obrannou fázi celého týmu, protože 8 obdržených gólů za 2 zápasy je hodně. K největšímu zamyšlení jsou však začátky druhých poločasů, ve kterých jsme naprosto zbytečně ztratili oba dosavadní zápasy.“