Dorostenci v generálce na Holici nestačili

FK MOHELNICE – 1. HFK Olomouc  0 : 2  (0 : 1)

Dorostenci FK Mohelnice prohráli v domácím generálním přípravném zápase s dorostenci 1. HFK Olomouc v poměru 0 : 2

Sestava FK Mohelnice: Rozman (45. Doležal) – Linhart, Pospíšil, Dunovský, Brulík (45. Holinka) – Vykydal, Bača (60. Šolc), Petruška – Kubíček, Vyhlídal, Mayer

Hodnocení Petra Večeře, trenéra dorostenců FK Mohelnice: „V tomto utkání jsme se střetli s doposud nejkvalitnějším soupeřem. Holici jsme i přesto byli zejména v prvním poločase vyrovnaným soupeřem, ve druhé polovině už se začala projevovat fyzická vyspělost a hráčská kvalita na straně soupeře. V minulých zápasech jsem kluky chválil za disciplinovanost, to dnes bohužel nemůžu. Na fauly soupeřů jsme reagovali až zbytečně moc podrážděně, což by se nám mohlo v mistrovských utkáních vymstít. Druhá věc, která mě dnes mrzí, byly laciné branky, které jsme prakticky soupeři darovali. Jinak musím uznat, že soupeř vyhrál zaslouženě, když několik dalších šancí neproměnil.“