Roman Kuba hodnotí letní přípravu

Letní příprava A-mužstva FK Mohelnice minulou sobotu skončila a jeho trenér Roman Kuba ji hodnotí následujícím způsobem: „V přípravě jsme odehráli celkem tři zápasy plus turnaj v Lošticích. Celou přípravu jsme měli spojenou s dorostem, ať si kluci pomalu zvykají na mužský fotbal. První zápas s Rapotínem a turnaj v Lošticích jsme odehráli v počtu cca 22 lidí, kdy jsme dali možnost všem hráčům. Zbylé dva zápasy se Šumperkem a Zábřehem jsme odehráli už jen v počtu 15 – 16 hráčů, se kterými počítám do kádru A-mužstva pro podzimní část sezony. Jsem potěšený z toho, že jsme oba zápasy výsledkově i herně zvládli. V sobotu nás čeká první ostrý zápas a já věřím, že navážeme na dobrou přípravu a divákům předvedeme takový fotbal, který je bude bavit.“