Domácí prohra s Rapotínem

FK Mohelnice – TJ Jiskra Rapotín  2 : 4  (2 : 1)

Náš tým na úvod letní přípravy podlehl v sobotním domácím zápase hostům z Rapotína 2 : 4. Do prvního poločasu nastoupili hráči, kteří by měli tvořit kostru našeho A-mužstva v příštím ročníku krajského přeboru a svůj poločas vyhráli 2 : 1. Naši šli do rychlého vedení dvěma góly z počátku zápasu, ale hostům se ještě před přestávkou podařilo korigovat. Do druhého poločasu nastoupili naši dorostenci, kteří si vypracovali několik zajímavých šancí, ale skórovat se podařilo už jenom našim hostům. Další přípravné zápasy naše mužstvo odehraje v rámci 7. ročníku Memoriálu Miroslava Urbana, který se uskuteční v sobotu 21. července od 13.00 na fotbalovém hřišti Pod borovým lesem v Lošticích.

Hodnocení Romana Kuby, trenéra A-mužstva FK Mohelnice: „Je za námi první týden letní přípravy, kterou jsme se rozhodli spojit s dorostenci, kteří si tak mohou přičichnout k mužskému fotbalu. Už v minulosti jsem v nějakém rozhovoru uvedl, že chceme naše mladé hráče co nejvíce zapojit, ať se učí od zkušenějších spoluhráčů a zvykají si na vetší fyzickou zátěž než měli doposud. Dnešní zápas jsme rozdělili na dva poločasy, kdy první poločas hrála ta zkušenější parta a druhý poločas mladíci. Výsledek zápasu pro nás není příznivý, ale to pro nás v této fázi přípravy není směrodatné. Kluky musím zatím jen chválit za přístup k tréninku. Příští víkend odehrajeme turnaj v Lošticích.“