Starší žáci vymazali i Němčice, mladší žáci taktéž přivezli tři body

Naši žáci sehráli dnes dopoledne po jednodenním odpočinku další zápas krajského přeboru. A podruhé za sebou je los poslal na hřiště soupeře, v 9. kole hráli v Němčicích nad Hanou. Starší žáci byli před zápasem velkým favoritem, protože vedli tabulku o bod před Zábřehem, domácí ze sedmi zápasů vydolovali jen 3 body za jednu výhru. Tentokrát klukům trvalo trochu déle, než se dokázali prosadit, povedlo se to až ve 26. minutě Štěpánovi Holinkovi a poslal nás tak do vedení. V prvním poločase zůstalo u jednoho gólu, ale po přestávce se kluci přece jen trochu rozjeli. Ve 43. minutě navýšil naše vedení Filip Vyhlídal, v 59. minutě se k němu přidal  Míra Horníček a dvě minuty před koncem domácí dorazil Pepa Rebl. A protože se Němčice nezmohly ani na jednu branku, vezeme si domů další tři body za výhru 4 : 0. Kluci vedou neúplnou tabulku se 23 body, o 4 před Jeseníkem a Zábřehem, který ale může náskok stáhnout, pokud zítra vyhraje na hřišti Slavonína.

Mladší žáci byli na tom před zápasem o něco lépe než domácí. Naši okupovali deváté místo s 8 body, Němčice byly předposlední, třinácté, se 2 body. Zápas pro nás nezačal úplně nejlépe, protože už ve 3. minutě domácí vedli po brance Vaculíka. Naštěstí jsme na to dokázali reagovat a stav ještě v první polovině otočit. A to během minuty. Nejprve v 19. minutě vyrovnal Kuba Hloch a hned po něm nás Max Linhart poslal do vedení. Ve druhém poločase se prosadil svým druhým gólem už pouze Max Linhart a dal razítko na naše tři body. Ty nás v neúplné tabulce vynesly na sedmé místo.

Krajský přebor žáků – 9. kolo

Starší

FK Němčice nad Hanou – FK Mohelnice 0 : 4 (0 : 1)

branky Mohelnice: 26. Štěpán Holinka, 43. Filip Vyhlídal, 59. Miroslav Horníček, 68. Josef Rebl