Starší žáci vyhráli i v Kozlovicích, o prohře mladších žáků rozhodl první poločas

Naší žáci dnes odehráli další zápas krajského přeboru. Na programu bylo vložené 1. kolo a v něm se představili na hřišti v Kozlovicích. Ty mají žákovská družstva tradičně na vysoké úrovni, takže rozhodně nic lehkého. Starší žáci pod vedením Petra Večeře byli opět dopoledne průběžně přeskočeni Zábřehem v čele tabulky, a tak, aby se na něj vrátili museli vyhrát. Domácí byli před zápasem čtvrtí. A utkání pro nás začalo přímo snově. Už ve 2. minutě nás tradičně poslal do vedení Ondra Brulík. V 15. minutě navýšil vedení našich barev Filip Vyhlídal a dodal nám klid. Domácí to ale nezabalili a dvě minuty před pauzou snížili po brance Lukáše Bartůňka. Domácí se ale naštěstí ve druhé půli už neprosadili, a protože my také ne, vezeme si domů velice cennou výhru 2 : 1.

Mladší žáci nebyli v utkání favoritem, jelikož byli s 8 body na 9. místě, Kozlovice v odehraných 5 zápasech neztratili ani bod a byly o skóre čtvrté. V prvním poločase se to na skóre ukázalo. V 5. minutě otevřel účet zápasu Tomeček. Ve 20. minutě zvýšil Petráš, chvíli po něm se podruhé prosadil Tomeček, minutu na to (28. minuta) i Němec a domácí vedli v poločase 4 : 0. Ve druhé půli se ani jeden tým už neprosadil, a tak kluci odjíždějí s prohrou 0 : 4.