Starší žáci uspěli i ve třetím zápase sezóny, mladší žáci slaví první výhru

Naši žáci měli dnes odpoledne na programu další zápasy krajského přeboru, a to 5. kola. Tentokrát v Čechovicích. V zápase starších žáků, i přes několik šancí na obou stranách, dlouho branka nepadla, ale nakonec se svěřenci Petra Večeře mohli radovat ze tří bodů. A to když jedinou branku zápasu dal v 55. minutě z pokutového kopu kapitán Lukáš Dunovský a kluci tak zabodovali naplno i ve třetím zápase nové sezóny.

Mladší žáci měli na kontě po dvou úvodních utkáních bod, ale tentokrát připsali hned tři. Základ výhry se zrodil v první půli, když se hned v 1. minutě prosadil Matěj Vykydal. V 18. minutě na něj navázal Šimon Damajka. Do konce zápasu padl už jen jeden gól, a to opět do domácí branky. To naše vítězství potvrdil ve 49. minutě  Maxmilián Linhart. Kluci si tak mohli vychutnat první výhru v soutěžním ročníku 2017/18.

Krajský přebor žáků – 5. kolo

Starší

TJ Sokol Čechovice – FK Mohelnice 0 : 1 (0 : 0)

branka: 55. Lukáš Dunovský z penalty