Jasné vítězství s dorostem Moravské Třebové

FK Mohelnice B – SKP Slovan Moravská Třebová U19  13 : 0  (10 : 0)

B-mužstvo našeho FK Mohelnice s podporou dorostenců ve svém domácím přípravném zápase zvítězilo s dorostenci SKP Slovan Moravská Třebová v poměru 13 : 0. Na Městském stadionu v Mohelnici jsme dnes mohli vidět zápas, ve kterém jasně dominovalo naše mužstvo, čemuž odpovídá i celkový výsledek. V prvním poločasu naše mužstvo zvítězilo v poměru 10 : 0, když se z našich mladých hráčů prosadil Kuba Svoboda a Miloš Pospíšil neproměnil další velkou šanci. Do druhého poločasu nastoupili naši mladší hráči a průběh hry byl o něco vyrovnanější. Tomáš Kubíček hned z kraje poločasu zvyšoval na 11 : 0. Potom svoji velkou šanci prováhali po společné akci David Schön a Franta Mayer. Tomáš Kubíček následně ve dvou velkých šancích dal nad a vedle brány hostů. Na 12 : 0, když málem nechal balón za sebou, zvyšoval David Schön. A poslední náš gól na 13 : 0, který dával David Schön po přihrávce Tomáše Kubíčka, zřejmě padl z ofsajdového postavení.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *