Dorostenci přesvědčivě porazili Opatovice

FK Mohelnice – FKM Opatovice  7 : 1  (2 : 1)

Dorostenci zvítězili v domácím zápase 24. kola Krajského přeboru Olomouckého kraje s dorostenci FKM Opatovice v poměru 7 : 1. Pro poslední tři zápasy letošního ročníku s Opatovicemi, Šternberkem a Velkými Losinami jsme si stanovili cíl 9 bodů, abychom ještě měli reálnou šanci se utkat o druhé místo tabulky. První krok s Opatovicemi se nám povedl. V prvním poločase, i přes mnohé gólové šance, se nám podařilo skórovat pouze dvakrát, ale v druhém poločase jsme svoji jasnou herní převahu vyjádřili i gólově. Kluci za svůj sobotní výkon určitě zaslouží pochvalu. V příštím týdnu se budeme připravovat na venkovní zápas se Šternberkem. Po domácím zápase s Opatovicemi jsou naši dorostenci s 49 body na průběžném 4. místě tabulky na dosah Novým Sadům a Velkým Losinám, které v tomto kole nezvládly svůj zápas v Určicích.

Góly FK Mohelnice: 7. Mayer František, 10. Petruška Marek, 47. Coufal Jan, 57. Srdýnko Martin, 64. Najman Tomáš, 70. Srdýnko Martin, 73. Najman Tomáš