Dorostenci překvapivě prohráli v Konici

Sokol Konice – FK Mohelnice  1 : 0  (1 : 0)

Dorostenci sehráli dnes dopoledne zápas 21. kola krajského přeboru v Konici. Domácí se před zápasem nacházeli na 9. místě s 21 body náš tým byl třetí se 42 body. A tentokrát se z vítězství neradoval a neodvezl si ani bod po porážce 0 : 1. Jediný gól zápasu dal v 41. minutě Martin Paš po hrubé chybě naší defenzívy. Kluci se v tomto zápase nedokázali srovnat s tlakem, který s sebou nese boj o první příčky v tabulce. Šancí jsme měli dost, ale nic z nich nedali. Můžeme taky říct, že nám v týmu velmi chybí chladnokrevný zakončovatel. Výsledek je tak pro nás určitě velkým zklamáním. Tato porážka znamená nečekanou ztrátu v bojích o přední příčky tabulky, jelikož všichni naši konkurenti v tomto kole vyhráli. Na první Chomoutov ztrácíme 7 bodů, druhé Velké Losiny 6 a třetí Nové Sady 5.

Sestava FK Mohelnice: Strupek – Coufal, Rozsypal, Mayer, Petrecký, Petruška, Schön, Srdýnko, Linhart, Kamlar, Dočekal, Šváb, Čank, Malík, Doležal