Starší žáci Kozlovice porazili, mladší A na soupeře nestačili

Žáci zajížděli v dnes ráno k dalším zápasům krajského přeboru, tentokrát v rámci 25. kola na hřiště Kozlovic. Starší žáky čekal velice těžký soupeř, zároveň šlo o šlágr kola. Utkal se třetí tým s prvním. Ale kluci zvládli i tento zápas. Navíc opět s čistým kontem. Do vedení nás dostal v 31. minutě Ondra Brulík. To ve druhém poločase, zhruba 5 minut před koncem zápasu, potvrdil Tomáš Kubíček. A protože se domácí za celý zápas neprosadili, tento výsledek zůstal, a kluci si tak odváží nesmírně cennou výhru 2 : 0. Náskok v čele tabulky tak narostl na 10 bodů (63 – 53), Černovír má ale odehrána o dvě utkání méně.

Mladší žáky A čekal po čtvrtečním úspěchu v Lošticích mnohem kvalitnější soupeř. Kozlovice byly před zápasem druhé s 52 body. A to se potvrdilo. V 6. minutě šli domácí do vedení zásluhou Tomečka. V 17. minutě ale vyrovnal Pepa Rebl. Jenže za 5 minut si Kozlovice vzali vedení zpátky, opět díky Tomečkovi. Ten samý hráč dovršil ve 28. minutě hattrick a do kabin se šlo za stavu 3 : 1 pro domácí. Ve 34. minutě zvýšil na 4 : 1 Němec a když se pak mezi 41. a 45. minutou prosadil 2x Caletka a podruhé Němec, bylo to už 7 : 1. Domácí Němec potom 4 minuty před koncem zkompletoval hattrick a pečetil tak na 8 : 1 pro Kozlovice.