Dorostenci vybojovali vítězství s Přerovem

KMK Zubr Přerov – FK Mohelnice  2 : 4  (1 : 2)

Dorostenci zvítězili ve venkovním zápase 5. kola Krajského přeboru s dorostenci KMK Zubr Přerov v poměru 4 : 2. Tentokrát náš tým čekal velmi nepříjemný soupeř, který v minulé sezóně vypadl z divizní soutěže, a tak bylo jasné, že se požene za každým bodem, který by mu přinesl lepší postavení v průběžné tabulce. Všechny předpoklady se splnily, když domácí náš tým na počátku prvního poločasu svojí agresivitou a důrazem přehrávali a šli do brzkého vedení. Našim klukům se postupně podařilo obraz hry vyrovnat a na samém konci prvního poločasu skóre zvrátili. O přestávce v kabině jsme si řekli, že náš vstup do zápasu nebyl dobrý a od počátku druhého poločasu musíme vynaložit maximální úsilí. To se dařilo, když jsme soupeři odskočili na 1 : 4. V posledních fázích zápasu, snad kvůli uspokojení, přišel další výpadek a snížení domácích na 2 : 4, kteří byli do konce zápasu nebezpečnější. Tento výsledek se nám však podařilo uhájit. Se třemi body můžeme být spokojení, s výkonem některých hráčů, kteří rozhodně v některých fázích zápasu nepředváděli to, na co mají, už tak ne. Z chyb z tohoto zápasu se musíme poučit. Příští víkend máme volno a potom nás další neděli čeká velmi těžký venkovní zápas s Černovírem.

Góly FK Mohelnice: 16. Mayer František, 45. Mayer František, 46. Mayer František, 66. Petruška Marek
Sestava FK Mohelnice: Strupek – Petruška, Rozsypal, Čank, Linhart, Srdýnko, Dočekal, Petrecký, Šváb, Mayer, Vitásek.

Informace poskytl Petr Strupek.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *