Dorostenci přehráli Nové Sady

FK Mohelnice – FK Nové Sady  4 : 2  (2 : 1)

Dorostenci zvítězili v domácím zápase 3. kola Krajského přeboru s dorostenci FK Nové Sady v poměru 4 : 2. Náš tým sehrál svůj zápas na hlavní hrací ploše našeho stadionu za skvělé divácké kulisy, kdy klukům fandili i hráči našeho mužstva, které před sebou mělo výjezd do Hlučína. O výsledku zápasu rozhodla větší disciplína našeho týmu a jeho kolektivní výkon. Ačkoliv do zápasu nastoupilo několik velmi mladých hráčů, na jeho průběhu to nebylo znát a náš tým jej bez větších problémů kontroloval. Ve druhém poločasu jsme vedli již 4 : 1 a hostům se podařilo pouze korigovat na konečných 4 : 2. Kluci za svůj sobotní výkon rozhodně zaslouží pochvalu. Včera se jasně ukázalo, že se správným přístupem k zápasu se dá uspět i s favoritem. Za podporu samozřejmě děkujeme i divákům, kteří se přišli na zápas podívat. Náš tým po včerejším zápase po třech vítězstvích vede průběžnou tabulku Krajského přeboru Olomouckého kraje.

Góly FK Mohelnice: 14. Vitásek Petr, 45. Mayer František, 50. Schön David, 78. Mayer František
Sestava FK Mohelnice: Doležal Lukáš – Zapletal Dominik, Pobucký Vít, Rozsypal Martin [K], Mayer František, Vitásek Petr, Petrecký Adam, Petruška Marek, Schön David, Srdýnko Martin, Linhart Josef. Náhradníci: Kamlar Jan, Weinlich Martin, Dočekal Oldřich, Šváb Kamil, Čank Petr, Malík Jan, Strupek Jan.

Informace poskytl Petr Strupek.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *