Dorostenci zvítězili s Velkým Týncem

TJ Sokol Velký Týnec – FK Mohelnice  2 : 5  (1 : 2)

Dorostenci zvítězili ve venkovním zápase 2. kola Krajského přeboru s dorostenci TJ Sokol Velký Týnec v poměru 5 : 2. Náš tým tentokrát zavítal na hřiště ve Velkém Týnci. Zápas se opět odehrával za velikého tepla, ale na výborně připraveném hřišti. Náš tým měl určité rezervy v prvním poločase, kdy domácí z počátku podržel výbornými zákroky jejich brankář a ti se dokonce dostali do vedení. Našemu týmu se však podařilo do přestávky skóre zvrátit. Byli to však domácí, kteří vstoupili lépe do druhého poločasu a vyrovnali na 2 : 2. Od 60. minuty náš tým nakonec svého soupeře přesvědčivě přehrál, přidal tři góly a zvítězil 5 : 2. Tentokrát se můžeme bezezbytku pochválit jenom za druhý poločas, s tím prvním nemůžeme být úplně spokojení.

Góly FK Mohelnice: 27. Čank Petr, 41. Srdýnko Martin, 61. Srdýnko Martin, 69. Vitásek Petr, 90. Weinlich Martin
Sestava FK Mohelnice: Doležal Lukáš – Zapletal Dominik, Pobucký Vít, Rozsypal Martin [K], Mayer František, Vitásek Petr, Petrecký Adam, Petruška Marek, Schön David, Srdýnko Martin, Linhart Josef. Náhradníci: Kamlar Jan, Weinlich Martin, Dočekal Oldřich, Šváb Kamil, Čank Petr, Malík Jan, Strupek Jan.

Informace poskytl Petr Strupek.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *