Áčko zvítězilo s Holicí

1.HFK Olomouc – FK Mohelnice  1 : 2

A-mužstvo našeho FK Mohelnice zvítězilo ve venkovním přípravném zápase s týmem 1.HFK Olomouc v poměru 2 : 1. Úvod zápasu patřil našim hráčům, kteří lépe kombinovali a působili na hřišti zkušenějším dojmem. Domácí se spíše sehrávali, protože v základní sestavě bylo hned několik nových jmen. Do vedení šel v prvním poločase náš tým, ale hlavní zásluhu na tom měl obránce domácích Martin Krejčí, když před vybíhajícím Muchou nadzvedl míč a ten skončil v síti, 1 : 0. Do poločasu pak náš tým přidal ještě jeden gól. Po změně stran se hra vyrovnala a také domácí hráči si vytvářeli i dobré příležitosti. Branku však vstřelili až po faulu na Kipritidise, který se protahoval kolem dvou obránců a byl faulován. Penaltu proměnil Rýdel, a snížil tak na konečných 1 : 2.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *