I starší žáci zahájili svoji přípravu

I starší žáci našeho FK Mohelnice zahájili přípravu na jarní část fotbalové sezóny a musíme říct, že klukům se zatím daří. Ve středečním domácím přípravném zápase zvítězili se staršími žáky SK Uničov v poměru 4 : 1. Vzhledem k mnoha absencím museli do zápasu nastoupit dva dorostenci mladšího věku, ale také mladší žáci ročníku 2003, kterým se nadmíru dařilo, a bylo z toho vítězství nad divizním soupeřem. V dalším nedělením tentokrát venkovním přípravném zápase naši starší žáci zvítězili se staršími žáky SK Sulko Zábřeh v poměru 1 : 0. Náš tým k zápasu odjížděl jenom v 11 hráčích, kdy mnoho kluků bylo nemocných nebo na horách. Dostali tak šanci ti, kteří na podzim odehráli méně času. Vzhledem ke svému velmi dobrému výkonu si určitě řekli o nominaci do základní sestavy a na jaře určitě budeme mít z koho vybírat.

Informace poskytl Petr Strupek