Áčko opět vítězně, snad tento trend udrží.

Muži A připisují druhé vítězství v řadě, tentokrát na domácí půdě porazili Bohuňovice.

FK MOHELNICE – TJ Sokol Bohuňovice 6 : 0

Hodnocení trenéra Romana Kuby: „Určitě jsme rádi že se nám podařilo navázat na venkovní vítězství a z dnešního domácího zápasu bereme 3 body. Jaký trenér by neměl radost z vítězství 6-0, ale je taky potřeba si říct, že s Bohuňoviceni jsme odehráli 5 – 6 utkání a dnes to byly ty nejslabší Bohuňovice, s kterými jsme zatím hráli. V dalším domácím utkání nás v sobotu čekají Čechovice, lídr tabulky. A v takovém zápase se ukáže, jak na tom opravdu jsme.“

Muži B mají svůj zápas s Lošticemi přeložený na 28. 9., z důvodu nezpůsobilého hřiště v Lošticích.

Starší dorost sehrál derby utkání v Uničově.

SK Uničov – FK MOHELNICE 4 : 2

Hodnocení trenéra Pepu Mikeše: „V Uničove jsme začali dobře a šli do vedení po proměněné penaltě Ondrou Šolcem. Potom jsme se nechali zatlačit a inkasovali po zbytečných chybách. Domácí šli do vedeni 2:1. Těsně před poločasem jsme ještě dostali po krásné střele gol na 3:1. Ve druhém poločase jsme začali dobře, snížili jsme na 3:2 (Mikuláš Mikeš) a byli domácím vyrovnaným soupeřem. Bohužel naše šance zůstaly nevyužity a domácím se podařilo odskočit na 4:2. Tímto výsledkem skončil i zápas.“

Mladší dorost v Uničově také proherně.

SK Uničov – FK MOHELNICE 3 : 2

Hodnocení trenéra Kubu Mikeše: „Vrátili se nám po nemoci hráči základní sestavy a hned od začátku to bylo znát. Kombinace nám dnes šla a pokud jsme se nepouštěli do zbytečných nákopů a hráli s míčem hlavně po zemi, byli jsme nebezpeční a soupeře to zaskočilo. Bohužel první branku jsme si dali sami po rohovém kopu soupeře, kdy jsme nešli důrazně do výskoku a míč propadl až k brance. Druhý gól jsme nabídli soupeři špatnou rozehrávkou. Až třetí po poločase dal soupeř z krásné střely k tyči. Kluci se ale nevzdali a trpělivě kombinovali, což přineslo 2 branky a kdyby jsme stačili dorazit po našem rohu balón do branky, mohlo se i bodovat. Musím kluky pochválit, že si vzali k srdci jasné instrukce, že budeme hrát spolu po zemi do kombinace a musíme si více věřit s míčem na noze. Dnes nám sebevědomí a píle ukázaly, že když zdraví dovolí a budeme mít většinu kvalitních hráčů na hřišti, můžeme sehrát spoustu zajímavých utkání i se soupeřem ze špice tabulky.“

Starší žáci zajížděli k venkovnímu utkání do Šternberka.

FK Šternberk – FK MOHELNICE 6 : 0

Hodnocení trenéra Martina Petříka: „Se Štenberkem jsme začali aktivně a s velkou snahou, musím kluky po dlouhé době opravdu pochválit. Bylo vidět snahu kombinovat a chtít hrát. Měli jsme i velké šance hned v úvodů utkání. Šla nám i mezihra, bohužel nás však opět, již poněkolikáté srazila nejprve hrubá individuální chyba plynoucí ze zbrklosti a následná nervozita, z které bylo najednou skóre 3:0 pro domácí. Tím skončil první poločas. Po přeskupení hned v úvodů druhé půlky se hrál vyrovnaný fotbal s tím rozdílem, že domácí proměňovali šance, my bohužel ne. Za hru kluci opravdu zaslouží velkou pochvalu, problém byl v zakončení, které nás trápí od začátku soutěže a slabší den si „vybral“ Domča v brance. Ale jdeme dál a připravíme se na další utkání.“

Mladší žáci opět vyhráli svůj další zápas.

FK Šternberk – FK MOHELNICE 0 : 4

Hodnocení trenéra Ondry Uhlíka: „trenér hodnocení nedodal“

Starší přípravka si neporadila s Postřelmovem a prohrála o 3 branky.

TJ Postřelmov – FK MOHELNICE 8 : 5

Hodnocení trenéra Martina Vokouna: „trenér hodnocení nedodal“

Mladší přípravka si s chutí zastřílela proti Lošticím a hostům nadělila vysokou prohru.

SK Loštice – FK MOHELNICE 2 : 22

Hodnocení trenéra Ondry Brulíka: „Víkendové utkání jsme odehráli proti Lošticím. Od začátku zápasu šla vidět naše herní převaha a kluci nepřestávali hrát i za rozhodnutého stavu. Nicméně musím uznat, že i soupeř bojoval až do konce a také nás potrápil. Chtěl bych pochválit jak kluky, kteří už nějakou dobu hrají, tak i nováčky, kteří se neztratili a předvedli velmi dobrý výkon.“

#fialovesrdcemusismit💜⚽️