5 utkání mládeže = 5 vítězství a celkové skóre 72:8

Fotbalová soutěž se již naplno rozběhla i našim mládežnickým celkům a je nutno podotknout, že se jim úvod povedl náramně!

Mladší přípravka, pod vedením trenéra Květoslava Vašíčka
SOKOL VIKÝŘOVICE – FK MOHELNICE 4:13
Střelci: 4x Ondřej Hampl, 3x Tadeáš Návrat, 3x Jakub Friedl, 2x Vítek Wolf, Dominik Chudáček
Hodnocení trenéra: „Kluci odehráli skvělý zápas, nechyběla bojovnost a chuť jít za vítězstvím.“

Starší přípravka, pod vedením trenérů Ondrěje Uhlíka a Radka Vašaty
SK SULKO ZÁBŘEH – FK MOHELNICE 3:17
Strělci: 7x Jiří Fašina, 3x Daniel Šrot, 2x Marek Komárek, 2x Štěpán David, Jiří Mazal, Adam Uhlík, Vojtěch Kunert
Hodnocení trenéra: „Zápas jsme vyhráli vysokým rozdílem, o kterém rozhodly větší zkušenosti našeho mužstva.“

Mladší žáci pod vedením trenéra Martina Petříka
FC ŽELATOVICE – FK MOHELNICE 0:20
Střelci: 11x Jakub Oharek, 3x Vítek Smékal, 2x Petr Fiala, 2x Samuel Linhart, Maxim Damajka, Ondřej Kratochvíl
Hodnocení trenéra: „První mistrovské utkání vyznělo jednoznačně v náš prospěch, kdy jsme ze zcela novým týmem přehráli soupeře. I přes vysoké skóre zápasu je však v naší hře příliš mnoho nepřesností, které silnější soupeři budou trestat a musíme na nich zapracovat. Výborným výkonem se v zápase prezentoval Jakub Oharek a svůj výkon podpořil i gólově. Všem ostatním patří poděkování za nasazení a snahu.“

Starší žáci pod vedením trenérů Josefa Mikeše a Jakuba Mikeše
FC ŽELATOVICE – FK MOHELNICE-LOŠTICE 1:9
Střelci: 2x Petr Vaňourek, 2x Mikuláš Mikeš, Jakub Oharek, Ondřej Karafiát, Daniel Kopa, Tomáš Pustina, Ladislav Pavlík
Hodnocení trenéra: „Ze začátku zápasu jsme byli nervózní na míči a zbytečně jej ztráceli. Přesto jsme si vytvořili tři 100% šance a dali tyčku. Po prvním, šťastném, gólu to z nás spadlo a do konce zápasu jsme dominovali.“

Dorost pod vedením Martina Vokouna
FC ŽELATOVICE – FK MOHELNICE 0:13
Střelci: 4x Ondřej Brulík, 3x Petr Soukup, 2x Tomáš Kubíček, Miloslav Pospíšil, Michal Nguyen, Filip Bača, Willi Urbášek
Hodnocení trenéra: „Během letní přípravy jsme neměli žádné přípravné utkání a proto jsme nevěděli, co od zápasu očekávat. Naštěstí tento zápas byl poměrně jednostrannou záležitostí, kdy soupeř nevystřelil ani na bránu. Největší problém nám dělalo hrbolaté hřiště, se kterým jsme se sžívali do 35. minuty, než padl první gol. Kluky chci pochválit za to, že nepřestali hrát, ikdyž již bylo o zápase rozhodnuto a až do konce se snažili.“