I Z DOLAN VEZEME TŘI BODY

Na domácí vítězství nad Lipovou poměrem 4-2, se nám podařilo navázat i v Dolanech, odkud přivážíme plný počet bodů za vítězství 2-0. Obě branky vstřelil kapitán mužstva Kuba.

Hodnocení trenéra Kubu:

„Hráčům jsem před zápasem říkal, že zápasy s týmy ze spodu tabulky bývají někdy těmi nejtěžšími. Kladl jsem důraz na to, aby nedošlo k podcenění soupeře a na to, že zápas bude spíše ze strany domácích defenzivnější, kdy budou čekat a snažit se hrozit z brejků. První poločas byl z naší strany asi doposud nejhorší, nebyl tam pohyb, nabídka, kvalita na míči, no prostě nic. Věděli jsme, že když se nám podaří vstřelid gól, domácí budou muse hru více otevřít, a to bude přesně to, co potřebujeme k tomu, abychom zápas definitivně rozhodli. Do té doby než se nám podařilo gól vstřelit, jsme se hodně těžko dostávali do plné obrany domácích. Jediná cesta vedla přes kraje, ale tam jsme dnes neměli potřebnou kvalitu a pohyb na to, abychom dokázali Dolany přečíslit a vytvářet si šance. Po gólu na 1-0 a v zápětí na 2-0 po rohu, jsme se více uklidnili a mohli jsme přidat další branky. Soupeř už hrál na riziko a směrem dozadu nebyl tak důsledný, jako za stavu 0-0. Někdy takové zápasy jsou, že se vám herně nedaří a zápas není moc koukatelný, ale důležité pro nás je, že jsme zápas zvládli za 3 body, které budeme chtít potvrdit i domácím vítězstvím v příštím zápase s Kralicemi.”

Sestava FK Mohelnice:

Hora – Vokoun, Pinkava, Knýř, Šváb (46. Pospíšil) – Čank, Paulíny, Fišara, Kuba„C“, Srdýnko (59. Němec) – Kožela