ROZPAČITÉ VÍTĚZSTVÍ NAD OPATOVICEMI

Poslední domácí utkání jsme zakončili vítězstvím 3:0, ovšem svým zraněním to odnesl Míša Nguyen, kterému přejeme brzké uzdravení.

Hodnocení trenéra Kubu:

„Dnešní radost z vítěství kazí zranění Míšu Nguyena. Bohužel utrpěl zlomeninu holenní kosti a bude delší čas mimo hru. Tímto mu všichni přejeme brzké uzdravení. Ikdyž jsme dnes získali 3 body, tak jsem zklamaný z toho, jak jsme nedokázali dohrát spousty šancí do zdárného konce. Celý zápas jsme měli více balón v držení, měli jsme dobrý pohyb a vytvářeli si šance. Bohužel ty finální věci nám pořád nejdou tak, jak bychom si všichni přáli. Trápíme se s koncovkou. Měli jsme dnešní zápas vyhrát daleko větším rozdílem.“

Sestava FK Mohelnice:

Hora – Čank, Pinkava, Knýř „C“, Šváb – Nguyen (9. Vokoun), Paulíny, Fišara, Srdýnko – Ryba, Kožela