Z Holice bohužel bez bodu

1.HFK Olomouc B022
MOHELNICE000

Hodnocení trenéra:
Zápas s Holicí jsme bohužel výsledkově nevzládli. K průběhu zápasu můžu říct jedině, že fotbal se moc nehrál. Bylo to hodně soubojové utkání. Domácí hráli opravdu jednoduchý fotbal a my se jim bohužel přizpůsobili. V žádném případě se nechci na nic vymlouvat. Podmínky měly oba týmy stejné, ale hrací plocha byla katastrofální. Na takovém hřišti se ani nedal hrát kombinační fotbal. V zápase jsme museli dvakrát nuceně střídat a zvlášť druhé střídání bylo složité. Zranil se nám brankář Hora a do brány tak musel hráč Petr Hlaváč. Zvládl to ale velmi dobře a zato mu chci poděkovat, že takhle za Horise zaskočil. Pro diváka musel být fotbal nekoukatelný, ale někdy takové zápas jsou. Domácí nás ve druhém poločase přetalačili a dvakrát skórovali, takže si neodvážíme ani bod. Jediné, co mě může v zápase těšit, že opět naskočili dva naši dorostenci a svými výkony se určitě neztratili.

Datum Čas Soutěž Hřiště
Ne 14.04.19 15:30 KRAJSKÝ PŘEBOR Staškova 28, 78371 Olomouc