Starší žáci prohráli s Novými Sady 0 : 1, mladší 1 : 8

Naši žáci absolvovali dnes dopoledne zápasy 13. kola krajského přeboru, ve kterém hostili Nové Sady. Utkání se hrály za velmi nevlídného počasí, bylo chladno, pršelo ale hlavně foukal silný vítr, který ztěžoval hráčům pohyb. Starší žáci nastoupili jako vedoucí družstvo tabulky se 28 body, hosté byli šestí se 23 body. V prvním poločase branka nepadla, zato ve druhém už ano. A po hříchu do naší sítě, když se ve 38. minutě prosadil Bažant, a protože to byl jediný gól celého zápasu, tak si hosté odvezli tři body.  Kluci i přesto prozatím udrželi v neúplné tabulce první místo, protože druhý Zábřeh prohrál 2 : 3 v Konici a Jeseník dnes s Kozlovicemi nehrál pravděpodobně kvůli počasí. Ten ale na nás ztrácí jenom bod a může nás přeskočit.

Mladší žáci nebyli v tomto zápase favority, jelikož byli na 8. místě tabulky se 17 body, zatímco hosté pátí se 30 body. A to se začalo začalo na skóre projevovat hned od začátku. Hosté se dostali do vedení už v 5. minutě Jelínkem a v 9. minutě zvýšil na 2 : 0 Zlámal. V 18. přidal třetí branku Hynek a poslední branku první půle dal ve 22. minutě Tomeš – 4 : 0 pro Nové Sady. Hosté dali čtyři branky i ve druhém poločase. Nejprve se ve 39. minutě trefil Pytlíček, dvě minuty po něm i Pírek a ve 48. minutě znovu Pytlíček. A bylo to 0 : 7. Naši se dočkali čestného úspěchu v 53. minutě díky Maxovi Linhartovi, který tak snížil na 1 : 7. Poslední slovo ale měli hosté, se minutu před koncem trefil Theimer. Naši kluci zůstali v neúplné tabulce na 8. místě, hosté se vyhoupli do čela tabulky.