Starší i mladší žáci si odvážejí ze Šternberka tři body

Naši žáci sehráli dnes dopoledne zápasy 12. kola krajského přeboru, a to na umělé trávě ve Šternberku. Starší žáci klesli po včerejších výhrách Zábřehu a Jeseníku na třetí místo tabulky, měli 26 bodů, domácí byli předposlední se 4 body. Zápas pro nás nezačal zrovna ideálně, protože už v 5. minutě domácí vedli po brance Gábora. Naštěstí se kluci probrali včas, a tak už ve 12. minutě Ondra Brulík vyrovnal. A za dalších pět minut nás poslal i do vedení. Ve 24. minutě zvýšil na 3 : 1 Filip Vyhlídal a povedenou dvacetiminutovku uzavřel ve 33. minutě Filip Bača. A protože ve druhé půli už nepadl gól ani na jedné či druhé straně, kluci si tak vezou tři body za výhru 4 : 1 a vrátili se do čela tabulky.

Mladší žáci byli před zápasem devátí se 14 body, Šternberk byl s 8 body jedenáctý. První branka zápasu padla až ve 27. minutě a dali ji naši kluci díky Maxovi Linhartovi. Byla to jediná trefa první půle. Ve druhé půli se nám podařilo vedení navýšit ve 48. minutě Lukášem Opluštilem a do konce utkání zbývalo nějakých 12 minut. Minutu před koncem Šperlík za domácí snížil a ještě nastaly určité  obavy o výhru. Naštěstí ji kluci udrželi a po výhře 2 : 1 se posunuly na sedmé místo tabulky.