Starší žáci pokračují v laufu, mladším žákům stačily k vítězství dva góly

Na žáci odehráli dnes dopoledne na domácím hřišti zápas 10. kola krajského přeboru. Přijeli k nám kluci z Konice. Starší žáci se chtěli vrátit na první místo (včera je přeskočil Zábřeh), Konice byla osmá se 12 body. Hosté se překvapivě ujali ve 21. minutě vedení po brance Janečka. Potom ale začal řádit Ondra Brulík. Nejprve ve 30. minutě vyrovnal a za další 2 minuty stav otočil. Poločas tedy 2 : 1 pro nás. Hned v první minutě druhé půle dovršil Ondra hattrick a vedli jsme 3 :1. Stav zápasu uzavřel ve 45. minutě Štěpán Holinka a kluci se tak vrátili na první místo tabulky.

Mladší žáci vstupovali do zápasu z devátého místa s 11 body, hosté byli hned za námi s 9 body. První poločas branku nepřinesl, a tak o všem se rozhodlo po přestávce. Nejprve nás ve 39. minutě dostal do vedení Petr Kovář a naše vítězství potom zpečetil tři minuty před koncem Štěpán Riffler. Tímto jsme se posunuli na sedmé místo tabulky.