Áčko na úvod sezóny prohrálo

Obměněná Mohelnice s řadou posil i novým trenérem na úvod soutěže nestačila na petřkovickou Odru. Doma prohrála nejtěsnějším možným rozdílem gólem kanonýra Radovana Lokši. Kouč Karel Trnečka do základní sestavy prvního třetiligového utkání sezony nasadil hned šest nových tváří. Na stoperu naskočil navrátilec Martin Kotůlek, post levého beka obsadil Jaroslav Hlavsa. Střed zálohy vyztužil Marek Šichor a útočnou trojici tvořili Lukáš Woitek, Gianpaolo Pezzotti a Petr Navrátil. Domácím na body nestačila optická převaha ani častější držení míče. Jediný, kdo se gólově prosadil, byl totiž střelec hostů Radovan Lokša, o nějž byl zájem i ve Fortuna národní lize. V sobotu cestuje Mohelnice na půdu nováčka z Hodonína.

FK Mohelnice – FC Odra Petřkovice  0 : 1  (0 : 1)

Gól: 33. Lokša. Rozhodčí: Grečmal – Kondler, Řezníček. ŽK: Kuba – Baranek, Leibl. Diváků: 250.
Sestava FK Mohelnice: Hora – Vokoun (59. Pospíšil), Kuba, Kotůlek, Hlavsa – Fišara, Bača, Šichor – Woitek, Pezzotti (71. Palatický), Navrátil (8. Daniel). Trenér: Karel Trnečka.

Sestava FC Odra Petřkovice: Godula – Švancer (83. Holiš), Moskál, Hrdlička (61. Strakoš), Leibl, Neumann, Baranek, Lokša (90. Latocha), Polášek, Staněk, Špavelko. Trenér: Martin Špička.

Autor: Michal Kvasnica, Šumperský deník

Zdroj: http://sumpersky.denik.cz/fotbal_region/mohelnici-pripravil-o-body-petrkovicky-kanonyr-loksa-20170806.html