Přehled letních přípravných zápasů A-mužstva

Přinášíme přehled letních přípravných zápasů A-mužstva FK Mohelnice. Na rozdíl od předchozích let budete bylo cílem vedení klubu zajistit, abyste mohli většinu zápasů sledovat na našem Městském stadionu. Je však třeba upozornit, že se jedná o přehled předběžný, a tak může docházet ke změnám jak v termínech, tak i místech zápasů a v soupeřích. K žádným změnám pravděpodobně nedojde v případech zápasů 1. kola MOL Cupu s týmem 1.SK Prostějov a 1. kola Moravskoslezské fotbalové ligy s týmem FC Odra Petřkovice. Pozvánky na jednotlivé zápasy budeme zveřejňovat s dostatečným předstihem jak prostřednictvím našich webových stránek, tak i Facebooku.

Přehled letních zápasů A-mužstva FK Mohelnice

sobota 15. 7. 2017 od 17.00 (doma)
FK Mohelnice – TJ Jiskra Rapotín

středa 19. 7. 2017 od 18.00 (doma)
FK Mohelnice – SK Vysoké Mýto

sobota 22. 7. 2017 od 17.00 (doma) 1. kolo MOL Cupu
FK Mohelnice – 1.SK Prostějov

středa 26. 7. 2017 od 17.30 (doma)
FK Mohelnice – SKP Slovan Moravská Třebová

sobota 29. 7. 2017 od 17.00 (venku) generální přípravný zápas
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí – FK Mohelnice

sobota 5. 8. 2017 od 17.00 (doma) 1. kolo Moravskoslezské fotbalové ligy
FK Mohelnice – FC Odra Petřkovice

Také můžeme s definitivní platností potvrdit příchod trenéra pana Karla Trnečky k našemu A-mužstvu, se kterým se včera výkonný výbor dohodl na všech podmínkách jeho působení v našem klubu. V následujících dnech v rámci vzájemné spolupráce s novým hlavním trenérem našeho A-mužstva bude výkonný výbor našeho klubu pracovat na příchodu posil.

Informace poskytl Jiří Srdýnko, sportovní manažer mužů a mládeže