Béčko mladších žáků porazilo Štíty 6 : 0

Béčko mladších žáků nastoupilo dnes dopoledne k zápasu 13. kola okresního přeboru, kdy doma přivítalo páté Štíty. Dalo by se říct, že se hrál vyrovnaný zápas, ale naši kluci ukázali lepší produktivitu. I hosté měli pár šancí, ve druhé půli třeba nastřelili břevno, ale gól nedali. První gól vstřelil Martin Kleibl v 15. minutě, za 5 minut se k němu přidal i Matěj Vykydal. Poločas 2 : 0. Ve druhé půli zvýšil v 35. minutě Honza Tomaščák. Pak se oba týmy dlouho nemohli prosadit, až naši kluci nakonec rozhodli zápas v poslední desetiminutovce. Nejprve se v 51. minutě prosadil Pepa Rebl, za 3 minuty i Míra Horníček a v 56. minutě uzavřel skóre svým druhým gólem Honza Tomaščák. Naše družstvo stále vede okresní přebor s devítibodovým náskokem na Leštinu.

Okresní přebor mladších žáků – 13. kolo

FK Mohelnice B – TJ Sokol Štíty  6 : 0  (2 : 0)

branky Mohelnice: 35. a 56. Tomaščák, 15. Kleibl, 20. Vykydal, 51. Rebl, 54. Horníček