Z Blanska vezeme bod

FK Blansko – FK Mohelnice  1 : 1  (1 : 1)

Mužstvo našeho FK Mohelnice remizovalo ve venkovním zápase 17. kola Moravskoslezské fotbalové ligy s týmem FK Blansko v poměru 1 : 1. Už v 9. minutě po přihrávce Stehlíka překonal přízemní střelou gólmana Horu Jan Minx. Z náskoku se ale domácí příliš dlouho neradovali, v 16. minutě po faulu na Lukáše Hapala zahrával náš tým pokutový kop, který proměnil Vlasta Fiala, 1 : 1. Asi největší možnost strhnout skóre na svou stranu měli v 61. minutě domácí, když jejich kapitán Koláček nejprve orazítkoval tyč, aby o chvíli později museli naši hráči na poslední chvíli vykopávat míč z brankové čáry. A protože se potom už nic významného nestalo, skončil zápas remízou v poměru 1 : 1.

(zdroj Šumperský deník, p. Miroslav Pergl, http://sumpersky.denik.cz/fotbal_region/mohelnice-veze-bod-z-blanska-hoste-vyrovnavali-z-penalty-20170319.html)

Góly: 9. Minx – 16. Fiala (pen.). Rozhodčí: Slabý – Lakomý, Polanský. Delegát FAČR: Boček ŽK: Vokoun. Diváci: 210.

Sestava FK Blansko: Floder – Gromský, Šplíchal, Hanuš, Koláček – Chloupek, Kolařík, Kučera, Minx (80. Kratochvíl) – Trtílek (80. Duda), Stehlík. Trenér: Zbyněk Zbořil.

Sestava FK Mohelnice: Hora – Fiala, Markovič, Kuba, Heidenreich – Pinkava – Vokoun (46. Olejník), Fišara, Bača, Bzirský – Hapal. Trenér: Jaroslav Rolinek

Odkaz na fotky ze zápasu (made by Bedřa)

SAM_8664

FK Blansko – FK Mohelnice, zápas 17. kola Moravskoslezské fotbalové ligy, Blansko 18. 3. 2017

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *