Dorostenci si proti Šternberku zastříleli

FK Mohelnice – FK Šternberk  16 : 1  (9 : 0)

Dorostenci zvítězili v domácím zápase 12. kola Krajského přeboru s dorostenci FK Šternberk v poměru 16 : 1. A můžeme říct, že během prvních 15 minut, kdy náš tým vedl 4 : 0, bylo prakticky hotovo. Hostům se podařilo vstřelit čestný gól až na samém konci zápasu. Jeho průběh nemá vzhledem k jasnému výsledku smysl blíže rozebírat. Můžeme však říct, že je potěšující, že se kluci dostali do herní pohody a ani tento zápas s týmem z posledního místa v tabulce, který k zápasu přijel v 11 hráčích, nevypustili. Obraz zápasu skutečně odpovídal setkání prvního s posledním. Na celkovém výsledku se velikou měrou podíleli i mladší hráči, kteří do zápasu nastoupili ve druhém poločasu. Naše vzrůstající forma je před velmi těžkými zápasy ve Velkých Losinách a Určicích velmi důležitá. Nesmíme usnout na vavřínech, ale musíme pokračovat v poctivé práci dál až do konce podzimu.

Góly FK Mohelnice: 3. Zacpal Adam (vl.), 4. Schön David, 9. Petrecký Adam, 11. Mayer František, 22. Schön David, 37. Vitásek Petr, 38. Schön David, 39. Vitásek Petr, 41. Schön David, 58. Mayer František, 61. Srdýnko Martin, 62. Kamlar Jan, 65. Vitásek Petr, 69. Zapletal Dominik, 77. Coufal Jan, 86. Coufal Jan.
Sestava FK Mohelnice: Doležal – Petruška, Čank, Rozsypal, Linhart – Srdýnko, Dočekal, Petrecký, Šváb – Schön, Mayer.