Žáci venku s Určicemi

Starší
TJ Sokol Určice – FK Mohelnice  2 : 3  (0 : 1)

Mladší
TJ Sokol Určice – FK Mohelnice  1 : 7  (0 : 3)

Starší žáci zvítězili ve venkovním zápase odehraném v rámci 29. kola Krajského přeboru Olomouckého kraje se staršími žáky TJ Sokol Určice v poměru 3 : 2 a také naši mladší žáci zvítězili se svým soupeřem v poměru 7 : 1. Starší žáci tentokrát narazili na velmi tvrdého a houževnatého soupeře, který místy hrál za hranou. Ze zápasu si zranění odnesl Vojta Míchal a také náš brankář Lukáš Doležal, kterému jeden z útočníků domácích doslova prošlápl nohu. Zápas jsme tak dohrávali bez brankáře a i přesto se našemu týmu podařilo zvítězit. Kluci za svoje výkony po celou sezónu jistě zaslouží pochvalu. I u starších žáků dochází ke změně na trenérském postu. Petr Strupek bude od nové sezóny trénovat tým dorostenců a tým starších žáků přebere Roman Kuba.

Góly starších žáků: 18. Kubíček Tomáš, 44. Pospíšil Miloslav, 46. Pospíšil Miloslav
Góly mladších žáků: 5. Soukup Petr, 8. Vašek Radim, 24. Bača Filip, 32. Soukup Petr, 49. Soukup Petr, 37. Brulík Ondřej, 41. Urbášek Willi