Žáci venku s Konicí

Starší
Sokol Konice – FK Mohelnice  2 : 0  (2 : 0)

Mladší
Sokol Konice – FK Mohelnice  2 : 11  (0 : 5)

Starší žáci prohráli ve venkovním zápase odehraném v rámci 25. kola Krajského přeboru Olomouckého kraje se staršími žáky Sokol Konice v poměru 0 : 2, zatímco naši mladší žáci zvítězili se svým soupeřem v poměru 11 : 2. Starším žákům se tentokrát bodovat nepodařilo. Bylo to dáno jednak tím, že kluci udělali dvě hrubé chyby v obraně, které soupeř dokázal využít, a jednak tím, že spálili kupu vyložených šancí, když dokonce několikrát rozezněli konstrukci brány domácích. Kluci tak určitě zaslouží pochvalu za výkon, i když tentokrát body nepřinesl. Není třeba věšet hlavu.

Góly starších žáků FK Mohelnice: nikdo
Góly mladších žáků FK Mohelnice: 28. Doseděl Ondřej (vl.), 3. Brulík Ondřej, 14. Brulík Ondřej, 20. Urbášek Willi, 30. Brulík Ondřej, 34. Dunovský Lukáš, 45. Soukup Petr, 47. Holinka Štěpán, 50. Soukup Petr, 58. Brulík Ondřej, 60. Soukup Petr

Informace poskytl Petr Strupek