Žáci doma s Čechovicemi

Starší
FK Mohelnice – TJ Sokol Čechovice  2 : 1  (1 : 1)

Mladší
FK Mohelnice – TJ Sokol Čechovice  5 : 1  (1 : 0)

Starší žáci zvítězili v domácím zápase odehraném v rámci 18. kola Krajského přeboru Olomouckého kraje se staršími žáky TJ Sokol Čechovice v poměru 2 : 1 a také naši mladší žáci zvítězili se svým soupeřem v poměru 5 : 1. Starší žáci se velmi dobrým kolektivním výkonem vytáhli na průběžně vedoucí tým tabulky krajského přeboru. Náš tým sice od 7. minuty prohrával po chybě našeho brankáře, ale kluky to nepoložilo. Naopak jsme si vypracovali proti soupeři tlak a v 29. minutě zaslouženě gólem Tomáše Kubíčka srovnali. Za stavu 1 : 1 první poločas také skončil. V tom druhém, který se také vyznačoval dobrou hrou našeho týmu, se nám podařilo v 61. minutě strhnout vítězství na naši stranu po té, co Pepa Linhart proměnil penaltu. Zápas tak skončil naším vítězstvím v poměru 2 : 1. V zápase mladších žáků góly našeho týmu vstřelili Ondra Brulík 3x a Filip Vyhlídal 2x.

Informace poskytl Petr Strupek.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *