kdy:

starší

mladší

Přistavení autobusů 15. týden

14.04.2018 – starší / mladší žáci – Dub nad Moravou – autobus přistavit ke stadionu FK Mohelnice v 07:45.

Posted in Aktuality, Nezařazené, Žáci | Leave a comment

Zápasy mládeže a B-týmu: 3.2. – 4.2. 2018

B-tým: volno Dorost: Mohelnice – Uničov U17 3:0 (1:0) Branky: Srdýnko 2, Linhart Sestava: Doležal – Pospíšil, Dunovský, Linhart, Václavík – Nantl, Zapletal, Mayer, Kamlar – Srdýnko, Schön – (Michal, Strupek) Odehráli jsme první přípravné utkání proti týmu Uničova. V prvních 30 minutách na nás soupeř vletěl hodně agresivně a měl i více ze hry, Celý článek

Posted in B-tým, Dorost, Žáci | Leave a comment

Oznámení všem trenérům a vedoucím FK Mohelnice

V pondělí 5. 2. 2018 v 18:00 se na stadionu FK Mohelnice koná schůzka vedení FK Mohelnice s trenéry a vedoucími všech mužstev. Účast nutná!

Posted in A-tým, Aktuality, B-tým, Dorost, Mládež, Přípravky, Školka, Žáci | Leave a comment

Starší žáci zvládli přímý souboj o první místo, mladší žáci se s podzimem také rozloučili výhrou

Naše žáky čekaly dnes dopoledne zápasy 2. kola krajského přeboru, ve kterém k nám přijel sousední Zábřeh.  Zároveň se jednalo o poslední zápasy podzimní části této sezony. Starší žáci vstupovali do zápasu z prvního místa s 29 body, Zábřeh byl hned za námi s 28 body, stejně bodů měl i třetí Jeseník. V utkání padla nakonec pouze Celý článek

Posted in Žáci | Leave a comment

Starší žáci prohráli s Novými Sady 0 : 1, mladší 1 : 8

Naši žáci absolvovali dnes dopoledne zápasy 13. kola krajského přeboru, ve kterém hostili Nové Sady. Utkání se hrály za velmi nevlídného počasí, bylo chladno, pršelo ale hlavně foukal silný vítr, který ztěžoval hráčům pohyb. Starší žáci nastoupili jako vedoucí družstvo tabulky se 28 body, hosté byli šestí se 23 body. V prvním poločase branka nepadla, zato ve Celý článek

Starší i mladší žáci si odvážejí ze Šternberka tři body

Naši žáci sehráli dnes dopoledne zápasy 12. kola krajského přeboru, a to na umělé trávě ve Šternberku. Starší žáci klesli po včerejších výhrách Zábřehu a Jeseníku na třetí místo tabulky, měli 26 bodů, domácí byli předposlední se 4 body. Zápas pro nás nezačal zrovna ideálně, protože už v 5. minutě domácí vedli po brance Gábora. Naštěstí Celý článek