Fotbalové jaro se rozeběhlo vítězstvím mužských celků

Víkendové výsledky našich mužstev.

A tým mužů si poradil s celkem SK Lipová, ikdyž o poločase prohrával 0:1.

FK MOHELNICE A – SK LIPOVÁ 2 : 1

Hodnocení trenéra Romana Kuby: „1. jarní zápas jsme nakonec zvládli zlomit v náš prospěch až v samotném závěru utkání. Pro nás výborný začátek a velmi cenné 3 body. Z mého pohledu jsme si vítězství zasloužili a byli jsme lepším týmem. Hráče musím pochválit hlavně za to, že z nich bylo cítit jak věří tomu, že utkání dokážeme otočit na svoji stranu a zvítězit.“

B tým si na své půdě poradil s čerty z Moravičan poměrně jednoznačně.

FK MOHELNICE B – TATRAN MORAVIČANY 6 : 0

Dorost zajížděl k venkovnímu utkání do Hranic. Po dvou předchozích vítězstvích si připisujeme porážku.

st. Dorost – SK Hranice – FK MOHELNICE 3 : 0

ml. Dorost – SK Hranice – FK MOHELNICE 5 : 0

Hodnocení trenéra Pepu Mikeše: „Ještě v pondělí jsme se sešli k tréninku v dobré náladě po dobrém vstupu do jarních bojů. Bohužel co se událo tento týden je neuvěřitelné. Zranění tří hráčů, plus jedna zdravotní omluvenka nás postavila do pozice nedělních výletníků do Hranic. Zápas jsme prohráli 3:0 po hrubých chybách a soupeři jsme ho odevzdali.“

Žáci na domácí půdě sehráli již své druhé utkání. Starší žáci v obou případech zvítězili shodně 2:1 a jejich mladší kolegové mají také dvě vítězství.

st. Žáci – FK MOHELNICE – Sokol Olšany 2 : 1

ml. Žáci – FK MOHELNICE – Sokol Olšany 13 : 0

Ostatní kategorie své zápasové zápolení ještě nezahájily.