Víkendové výsledky mužstev FKM

Přidáváme víkendové výsledky našich celků včetně hodnocení trenérů.

Mužstvo mužů vyhrálo svůj venkovní zápas na půdě Rapotína.

TJ Jiskra Rapotín – FK Mohelnice 1 : 2 Hodnocení trenéra Romana Kubu: „Zvládli jsme první venkovní zápas za 3 body. Vítězství se ale nerodilo lehce. Na obou stranách bylo k vidění několik gólových příležitostí, 3x zvonila branková konstrukce. Vítězství o gól si ceníte daleko víc, než když dáte někomu 5-0. V takovém zápase musíte být pozorní celých 90 min., kdy se přetahujete do poslední minuty o to kdo vstřelí ten vítězný gól.“

Starší dorost si připsal další porážku

FK Mohelnice – SK Uničov 0 : 4
Hodnocení trenéra Pepu Mikeše: „V derby s Uničovem si připisujem prohru 0:4 v totálně slátáné sestavě a ještě jsme dostali červenou kartu. Je potřeba, aby si chlapci sáhli do svědomí kdo odvádí maximum a kdo se vymlouvá. Tohle není krajský přebor!!! Je potřeba tomu hodně obětovat. Věřím, že se dáme dohromady, protože kluci na to mají.“

Mladší dorost a jeho debakl od Uničova

FK Mohelnice – SK Uničov 1 : 13
Hodnocení trenéra Kubu Mikeše: „Můžeme před zápasem mluvit o tom, jak vstoupit do utkání, na co si dát pozor, že musíme odvést na hřišti maximum, ale poslední 2 zápasy byly bohužel úplně stejné. I když je mužstvo oslabené a hrálo 6 žáků, tak se nemůže stát, že makají 3 hráči a zbytek se dívá jak v kině. A úplně stejně jako minule zabereme až když se nám podaří vstřelit branku. Takový herní projev musíme ukázat od začátku a ne v 70. minutě. Musíme přestát krizi v kádru, mít hlavu nahoře, hlavně chuť bojovat o každý metr hřiště a v každém zápase dosáhnout na své maximum. Kluci v sobě mají rozhodně víc než ukazujeme posledních 14 dní. Musíme se oklepat a postavit se tomu čelem.“

Starší žáci si připsali stejně jako mladší dorost vysokou porážku, když nestačili na tým Slavonína.

FK Slavonín – FK Mohelnice 11 : 0
Hodnocení trenéra Martina Petříka: „Do Slavonína nás odjelo z důvodu zranění nebo jiných rodinných aktivit přesně 11!!! V minulosti jsme hrály se Slavonínem pěkné vyrovnané zápasy, bohužel tento zápas vypadal úplně jinak. Narazily jsme na silného soupeře, který nám ukázal jak se má hrát a jak má vypadat nasazení. Dopouštěli jsme se mnoha chyb, nešla nám kombinace, míče uskakovali k soupeři. Zápas někteří nezvládli ani fyzicky, nicméně chci hráčům poděkovat že vše dohráli bez zranění a bez zbytečných výstřelků. Musíme se dát dohromady, vyléčit všechna zranění a znovu začít makat. Práce nás čeká ještě mnoho.“

Mladší žáci zvítězili ve Slavoníně.

FK Slavonín – FK Mohelnice 4 : 7
Hodnocení trenéra Ondru Uhlíka: „Odehráli jsme zatím naše nejlepší utkání. první poločas byl vyrovnaný, když jsme stále dotahovali výsledek. Soupeř se prosazoval po individuálních akcích se kterými jsme si nedokázali poradit. Ve druhém poločase jsme zlepšili bránění, byli jsme důraznější a postupně jsme ovládali hru. Závěr utkání byl již zcela v naší režii. Musíme kluky opravdu pochválit, za zlepšený důraz v osobních soubojích proti výrazně větším soupeřům.“

Starší přípravka měla zápas přeložený na jiný termín!

Mladší přípravka dovezla vítězství z Lesnice.

Sokol Lesnice – FK Mohelnice 8 : 13 Hodnocení trenéra Ondru Brulíka: „Dnešní zápas byl pro kluky prvním mistrovským utkáním a jsem rád, že se jim ho podařilo vyhrát. Většina zápasu byla v naší režii a všichni kluci zaslouží pochvalu za jejich skvělý a odhodlaný výkon, což také jde vidět na výsledku.“

Tuto středu tj. 8. 9. hrají své odložené zápasy mladší a starší přípravka. Starší chlapci zajíždí na půdu Rovenska a mladší se představí na Mohelnickém stadionu v derby proti Moravičanům. Začátek zápasu je v 16,00 hod., tak budem rádi, když dorazíte naše chlapce podpořit!